Giriş Yap

Piagrid.com Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

Son güncelleme: 1 Haziran 2021

Piagrid Enerji A.Ş. (Piagrid.com) web sitesini kullanmadan önce lütfen Piagrid.com GizlilikPolitikası ve Kullanım Şartları metnini okuyunuz. Bu gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmediğiniz takdirde Piagrid.com web sitesini kullanmaktan vazgeçiniz.

1.    Piagrid.com, sitede yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içerikleri ve sitenin kullanma koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır

2.    Piagrid.com websitesinde sunulan hizmetlerden yararlananlar veya Piagrid.com web sitesine erişim sağlayanlar kişiler belirtilen bu gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılacaktır. Bu kullanım koşulları ve gizlilik politikası Piagrid.com tarafından dilenilen zamanda değiştirilebilir.Bu değişiklikler Piagrid.com Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları Metninede yansıyacaktır ve bu değişiklikler yayınlanma tarihinden sonra geçerli olacaktır.Bu yapılan değişiklikler web sitemizin hizmetinden yararlanan veya siteye erişim sağlayan kişiler tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.

Genel Hükümler

  1. Piagrid.com websitesinde kullanıma açtığı hizmetlerden hangisinin ücrete tabi olacağını kendisi belirlemekte serbesttir.
  2. Piagrid.com hizmetlerinden yararlanan müşterilerimiz sadece hukuka uygun amaçlarla site üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. Site üzerinden yapılan her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk müşterilerimizin kendilerine aittir. Kullanıcılar web sitesi genelindeki resimleri, metinleri, görsel veya işitsel imgeleri, videoları, dosyaları, veri tabanını, katalogları veya listeleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, dağıtmayacağını veya işlemeyeceğini ve doğrudan veya dolaylı yoldan Piagrid.com ile rekabete girmeyeceğini kabul etmektedir.
  3. Piagrid.com dahilindeki üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetler ve bu üçüncü kişiler tarafından yayınlanmış içeriklerden dolayı Piagrid.com’un sorumluluğu bulunmamaktadır. Üçüncü kişilerin yayınladığı bilgi, içerik ve imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğu bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. Üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin doğruluğu, hukuka uygunluğu ve güvenliği şirketimiz tarafından garanti edilmemektedir.
  4. Kullanıcılarımız sitemiz üzerinden üçüncü kişilerin aleyhinde hiçbir çalışmada bulunmayacaklardır. Kullanıcıların Piagrid.com Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartlarının veya hukukun dışına çıkması durumunda, gerçekleştirdikleri faaliyetlerden dolayı üçüncü şahısların uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan Piagrid.com sorumlu değildir.
  5. Piagrid.com kullanıcıları kendileri tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu kabul etmektedirler. Kullanıcılar tarafından Piagrid.com’a iletilen, yüklenen veya değiştirilen bilgilerin doğruluğunu araştırma, güvenliğini kontrol etme ve garanti etme şirketimizin sorumluluğu değildir.
  6. Piagrid.com kullanıcıları sitemizi kullanırken haksız rekabete yol açabilecek faaliyetlerde bulunmayacaklarını ve Piagrid.com ve üçüncü şahısların şahsi veya ticari itibarını sarsıp kişilik haklarına tecavüz edecek eylemlerde bulunmayacaklarını kabul etmektedirler.
  7. Piagrid.com’un her zaman kullanıcılarına sunulan hizmet ve içerikleri değiştirme hakkı vardır. Şirketimizin bu değişiklikleri yaparken bir bildirim ya da açıklama verme zorunluluğu yoktur. Piagrid.com tarafından talep edilen değişikliklerin Piagrid.com kullanıcıları tarafından zamanında yapılmaması nedeniyle doğan zararlar veya hukuki sorumluluklar tamamen kullanıcılara aittir.
  8. Piagrid.com’un link verdiği üçüncü kişiler tarafından yönetilen web sitelerinde sunulan içerikler, hizmetler veya ürünler üzerinde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur.  Verilen bu linkler sadece referans kolaylığı amacıyla sağlanmıştır.

Gizlilik Politikası

Piagrid.com kullanıcılarının sitemiz üzerinden paylaştıkları kişisel bilgileri, bilginin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır, satılmayacaktır veya kullanılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorun çıkması durumunda, sorunların tanımlanması veya çıkabilecek sorunların giderilmesi için şirketimiz gerektiğinde IP adresimi tespit etmekte ve kullanmaktadır. Tespit edilen bu IP adresleri aynı zamanda kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak veya demografik bilgi toplamak için de kullanılabilir.

Piagrid.com’a üye olmak veya şirketimizde satıcı olmak için kullanıcıların talep edilen kişisel bilgilerini sitemize vermeleri gerekmektedir. Elde edilen bu kişisel bilgiler temas kurmak için veya Şirketimiz ve iş birliği içinde olduğumuz kişiler tarafından pazarlama yapmak için kullanılabilir. Pazarlama için kullanılan kişisel bilgiler, kullanıcının kimliğini belirtmeden pazar araştırmalarında, veri tabanı oluşturmada veya istatiksel değerlendirmelerde kullanılabilir.

Şirketimiz link verdiği üçüncü şahısların websitelerinin içeriklerinden veya gizlilik sözleşmelerinden sorumlu değildir.

Aksi belirtilmediği bir durumda, Piagrid.com kullanıcılarının şirketimizin web sitesinde paylaştığı isim, soyadı, telefon numarası veya mail adresi gibi kişisel verileri, şirketimizle işbirliği içinde olmayan şirketlerle veya üçüncü şahıslarla şirketimiz tarafından paylaşılmayacaktır. Aşağıda belirtilen nedenler şirketimizin gizlilik politikasının dışına çıktığı için kullanıcılara ait bu kişisel veriler, üçüncü şahıslara açıklanabilecektir.

1.    Yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılmış ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulması için,

2.    Kullanıcılarımızla olan sözleşme (yazılı veya verilen hizmet nedeniyle zımni) gereğinin yerine getirilmesi ve uygulamaya konulması için,

3.    İdari veya adli otorite tarafından yürütülen bir araştırma veya soruşturma için kişisel verilerin talep edilmesi durumunda

4.    Kullanıcıların haklarının ve güvenliklerinin korunması için bu bilgilerin verilmesinin zorunlu olduğudurumlarda.

Piagrid.com Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları, Piagrid.com tarafından dilenilen zamanda değiştirilebilir. Bu değişiklikler web sitemizde her zaman güncellenmektedir ve bu değişiklikler belirtilen güncellenme tarihinden sonra yürürlüğe konulmaktadır.