Giriş Yap
Piagrid.com Hakkında

Güneş Enerjisinde Bağımsız Danışmanlık

Hangi Enerji Enerji Danışmanları Hakkımızda
Piagrid.com tüketicinin enerji ihtiyaçlarında kazançlı seçimleri yapabilmesi için oluşturulmuş ücretsiz bir bilgi platformu ve karşılaştırma altyapısıdır.
İhtiyacınıza en uygun enerji çözümleri için en ucuz teklifleri bölgenizdeki en kaliteli sistem sağlayıcılarından alır ve kolayca karşılaştırabileceğiniz şekilde önünüze getiririz. Doğru seçimi yapmanıza, ihtiyaç duyduğunuz finansman ve teşvikler hakkında bilgi almanıza destek oluruz.
Enerjide kendi kendine yetebilen bir Türkiye hayal ediyoruz.
Bugün cari açığın %65'i enerji ithalatından kaynaklanıyor. Birlikte Türkiye'yi enerji ihtiyacını yenilenebilir kaynaklardan kendi iç üretimi ile karşılayabilen bir ülkeye dönüştürebiliriz.
İhtiyaca en uygun, en kazançlı çözüme ulaşabilmek için daha şeffaf bir piyasa!
Piagrid.com'u tüketiciyi bilgilendirmek, araştırma ve teklif toplama aşamalarında ona destek olmak için oluşturduk. Tüketicinin ve işletmelerin enerji kararları için doğru bilgiye ve çok sayıda teklife kolayca ulaşabilmesi için çalışıyoruz. Hedefimiz bu sayede piyasayı şeffaflaştırarak daha kazançlı enerji çözümlerine ulaşmayı kolaylaştırmak.
Piagrid.com nasıl başladı?
2020 yılında kendi tarım işletmemizde güneş enerjisi kullanarak elektrik maliyetimizi aşağı çekmek istedik.  Bu süreçte seçeneklerimizi anlayıp doğru kararı vermenin ne kadar zor olduğunu ve uzun sürdüğünü deneyimledik. Amacımız en verimli teknolojiye en uygun fiyatla sahip olmak, işi de bir an önce güvenilir bir tedarikçiye teslim edebilmekti. Ancak bunun için çok sayıda teklif toplamamız ve bu teklifleri karşılaştırarak değerlendirebilecek teknik yetkinliğe ulaşmamız gerektiğini gördük. Bu kadar hızlı gelişen ve bize bu kadar kazanç sağlayacak bir teknolojiye geçişin kolaylaştırılması gerektiğine ikna olduk. .

Ekibimiz

Onur Tekin Turhan

Onur Tekin Turhan

Merhaba, ben Onur. Piagrid.com kurucu ekibindeyim. 2010 yılından itibaren Hesapkurdu.com ve Koalay.com platformları ile finans sektörünü dijitalleştirmek ve daha şeffaf bir hale getirmek için çalıştım. Şimdi Piagrid.com ile enerji sektörünü nasıl dijitalleştirebileceğimize, enerji tüketicisini nasıl güçlendirebileceğimize kafa yoruyorum. Yenilenebilir enerji odağıyla daha ucuz, daha temiz çözümler üretebileceğimize inanıyor ve Türkiye’nin kendi enerjisini üreten bir ülkeye dönüşmesini istiyorum.

Gökçe Tekin Turhan

Gökçe Tekin Turhan

Merhaba! Ben Dr. Gökçe Tekin Turhan. Nişantaşı Üniversitesi'nde Doktor Öğretim Görevlisi olarak görev yapıyor ve özellikle girişimcilik, yeşil finans ve temiz enerji konularıyla ilgileniyorum. Akademik görevlerimin yanı sıra, mesleki örgütlerde, kamu kurumlarında ve özel sektörde yöneticilik, danışmanlık ve yönetim kurulu üyeliği gibi çeşitli görevler üstlendim. Aynı zamanda Yeşil Akademi Platformu'nda yer alan akademisyenlerden oluşan bir topluluğun üyesiyim. Yeşil ekonomi, yenilenebilir enerji destekleri ve finansal teşvikler gibi konulara odaklanıyorum. Piagrid.com ile yeşil enerji seçimlerini kolaylaştırmayı ve yenilenebilir enerjiye erişimi yaygınlaştırmayı amaçlıyorum.

Ezgi Pala

Ezgi Pala

Merhaba, ben Ezgi. Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümü mezunuyum. Piagrid.com'da editör olarak görev almaktayım. Doğru bilgiye ulaşmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde, sürdürülebilir enerjiye duyduğum hassasiyet ile okuyuculara en doğru ve en verimli bilgiyi vermeyi amaçlıyorum.

Yasemin Güneri

Yasemin Güneri

Merhaba! Ben Yasemin. Piagrid.com'un kurucu ortağıyım. McGill Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunuyum. Amacım, sürdürülebilir yaşama olan tutkumla, Türkiye için daha parlak ve temiz bir gelecek yaratmaya yardımcı olmak. Piagrid.com ile sürdürülebilir yaşam ve enerji bağımsızlığı konularında ilerlemeye çalışıyoruz. Temiz enerji çözümlerimizle pozitif bir değişim yaratma hedefimize birlikte ulaşabiliriz.

Güneş enerjisi kurulumu yapan bir şirketseniz Piagrid.com ağına katılmak için tıklayın:

Kurulum Şirketleri Kayıt
Sayfası >>

Kazandıran enerji seçimleri için Piagrid.com

Enerji kararlarında uzman

Piagrid.com sizin için tüm enerji seçeneklerini araştırır, karşılaştırır ve ihtiyacınıza en uygun kararı vermenize destek olur.

Bağımsız danışmanlık

Enerji danışmanlarımız piyasadaki tüm enerji şirketleri ve GES entegratörlerine eş mesafededir.

Her aşamada ücretsiz hizmet

Piagrid.com'da sunduğumuz tüm hizmetler ücretsizdir. Kazancımızı enerji şirketlerinden sağlarız.

Telefonunda ve bilgisayarında araştırma yapan iş adamı. Hangi Enerji Bültenine üye olan iş adamı


Piagrid.com Enerji Bülteni

Üye olun, ilginizi çekebilecek güncel enerji yazılarımızı düzenli olarak paylaşalım.
Bültene Üye Olun >>