Giriş Yap
Piagrid.com Hakkında

Güneş Enerjisinde Bağımsız Danışmanlık

Hangi Enerji Enerji Danışmanları Hakkımızda
Piagrid.com tüketicinin enerji ihtiyaçlarında kazançlı seçimleri yapabilmesi için oluşturulmuş ücretsiz bir bilgi platformu ve karşılaştırma altyapısıdır.
İhtiyacınıza en uygun enerji çözümleri için en ucuz teklifleri bölgenizdeki en kaliteli sistem sağlayıcılarından alır ve kolayca karşılaştırabileceğiniz şekilde önünüze getiririz. Doğru seçimi yapmanıza, ihtiyaç duyduğunuz finansman ve teşvikler hakkında bilgi almanıza destek oluruz.
Enerjide kendi kendine yetebilen bir Türkiye hayal ediyoruz.
Bugün cari açığın %65'i enerji ithalatından kaynaklanıyor. Birlikte Türkiye'yi enerji ihtiyacını yenilenebilir kaynaklardan kendi iç üretimi ile karşılayabilen bir ülkeye dönüştürebiliriz.
İhtiyaca en uygun, en kazançlı çözüme ulaşabilmek için daha şeffaf bir piyasa!
Piagrid.com'u tüketiciyi bilgilendirmek, araştırma ve teklif toplama aşamalarında ona destek olmak için oluşturduk. Tüketicinin ve işletmelerin enerji kararları için doğru bilgiye ve çok sayıda teklife kolayca ulaşabilmesi için çalışıyoruz. Hedefimiz bu sayede piyasayı şeffaflaştırarak daha kazançlı enerji çözümlerine ulaşmayı kolaylaştırmak.
Piagrid.com nasıl başladı?
2020 yılında kendi tarım işletmemizde güneş enerjisi kullanarak elektrik maliyetimizi aşağı çekmek istedik.  Bu süreçte seçeneklerimizi anlayıp doğru kararı vermenin ne kadar zor olduğunu ve uzun sürdüğünü deneyimledik. Amacımız en verimli teknolojiye en uygun fiyatla sahip olmak, işi de bir an önce güvenilir bir tedarikçiye teslim edebilmekti. Ancak bunun için çok sayıda teklif toplamamız ve bu teklifleri karşılaştırarak değerlendirebilecek teknik yetkinliğe ulaşmamız gerektiğini gördük. Bu kadar hızlı gelişen ve bize bu kadar kazanç sağlayacak bir teknolojiye geçişin kolaylaştırılması gerektiğine ikna olduk. .

Güneş enerjisi kurulumu yapan bir şirketseniz Piagrid.com ağına katılmak için tıklayın:

Kurulum Şirketleri Kayıt
Sayfası >>

Kazandıran enerji seçimleri için Piagrid.com

Enerji kararlarında uzman

Piagrid.com sizin için tüm enerji seçeneklerini araştırır, karşılaştırır ve ihtiyacınıza en uygun kararı vermenize destek olur.

Bağımsız danışmanlık

Enerji danışmanlarımız piyasadaki tüm enerji şirketleri ve GES entegratörlerine eş mesafededir.

Her aşamada ücretsiz hizmet

Piagrid.com'da sunduğumuz tüm hizmetler ücretsizdir. Kazancımızı enerji şirketlerinden sağlarız.

Telefonunda ve bilgisayarında araştırma yapan iş adamı. Hangi Enerji Bültenine üye olan iş adamı


Piagrid.com Enerji Bülteni

Üye olun, ilginizi çekebilecek güncel enerji yazılarımızı düzenli olarak paylaşalım.
Bültene Üye Olun >>