Giriş Yap

Enerji Kurulum Şirketlerinin Büyüme Yolu: Piagrid.com

Piagrid.com ağına katılmak için başvur.

Siz ve şirketiniz hakkında bilgi almayı çok isteriz. Başlamak için lütfen formu doldurun. Sonraki adımlarla ilgili size bir e-posta göndereceğiz.
Teşekkürler! Form bilgileri başarıyla iletildi.
Formu iletirken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

Solar satış ve dijital pazarlamada iş ortağınız.

Piagrid.com olarak müşteriye ulaşmanıza destek oluruz. Anlaşmalı kurulum şirketlerimizden biri olarak aktif araştırma sürecinde olan, kaliteli müşterilere kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede müşteri portföyünüzü genişletip işinizi karlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

Neden Piagrid.com?

Yüksek kalitede, ön filtrelemesi yapılmış müşterilere ulaşın
Hali hazırda solar sistem kurmak isteyen, araştırmasını online yapan ve gerekli bilgileri vererek ciddiyetini ortaya koymuş müşterilere ulaşırsınız.

Müşteri edinim maliyetinizi aşağı çekin
Yeni müşterilere ulaşmak için harcadığınız iş gücü ve maliyet ile karşılaştırdığınızda Piagrid.com ile müşteri edinimi çok daha verimlidir. Düzenli olarak çok sayıda müşteriye teklif üreterek daha kısa zamanda daha çok satış gerçekleştirirsiniz.

İşletme sermayenizi önden pazarlama için harcamayın

Piagrid.com pazarlama ve tanıtım hizmetlerini yürütür, siz ise müşteriyi bağladığınızda ödeme yaparsınız. Maliyete sadece satış ve tahsilat gerçekleştirdiğiniz zaman katlanırsınız.

Yakın destek

Piagrid.com'a katıldığınızda size destek veren bir Enerji Danışmanı ile iletişimde olursunuz. Size Piagrid.com'u en doğru şekilde kullanmanız ve online satışları artırmanız için destek sunar.

Piyasa verisi ve analiz desteği
Yaptığımız analizler size dijital müşterilerin beklentileri, piyasa fiyatları ve piyasadaki konumunuz hakkında bilgi verir. Kaçırdığınız satışlardan da haberdar olursunuz.

Piagrid.com nasıl çalışır?

1

Piagrid.com müşterilere ulaşır ve ihtiyaçları ile ilgili önemli bilgileri toplar

2

Yeni bir müşteri sizinle eşleştirildiğinde bilgi alırsınız.

3

Ekibiniz müşteriye teklif hazırlar ve satışı tamamlamak için iletişime geçer.