Huawei Solar İnverterleri

Kuruluş Yılı:
1987
İnverter Üreticisi
Yabancı Şirket (Çin)
Huawei Solar
Tüm İnverter Şirketlerini Karşılaştır >>

Huawei Solar Hakkında

Huawei Solar, Çinli teknoloji devi Huawei Technologies Co. Ltd. tarafından üretilen güneş paneli ürünlerinin markasıdır. Huawei Solar, güneş enerjisi kullanımını teşvik etmek ve güneş paneli sistemlerinin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Şirket, FusionSolar serisi altında solar inverter ürünleri üretir. Aynı zamanda güneş paneli sistemlerinin tasarımı, kurulumu, optimizasyonu ve bakımı gibi hizmetler de sunar. Dijital teknolojilerdeki uzmanlığı sayesinde GES uzaktan izleme sistemleri tasarlar.

Şirketin 600’ün üzerinde enerjiye dayalı patenti, 9’u ağ enerji, 5’i fotovoltaik teknoloji geliştirme odaklı olmak üzere 14 ar-ge merkezi bulunmaktadır. Marka bünyesinde 800’ü aşkın akıllı solar enerji uzmanı ve 2000’den fazla enerji mühendisi küresel çapta çalışmaktadır. Huawei Solar, 30 yılı aşan elektronik mühendisliği ve dijitalleşmetecrübesi ile solar enerji sektöründe büyük bir potansiyele sahiptir. Fotovoltaik elektrik üretimine dayalı ürünleri ve uzaktan izleme destekli hizmetleriyle büyük ölçekli, ticari ve evsel alanlarda güneş enerjisi geliştirme projeleri yürütür.

Huawei Solar, dünya çapında birçok ülkede faaliyet gösterir ve dünya genelinde güneş paneline dayalı sistemlerin kurulması için çözümler geliştirir. Bu çözümler arasında evlerde, işyerlerinde, okullarda, sağlık tesislerinde ve diğer yerlerde kurulabilecek GES sistemleri için geliştirilmiş invertörler vardır. Şirket, yapay zeka desteği ile uzaktan izlenebilen, yüksek verimli, güvenilir ve uzun ömürlü solar inverterler üretmektedir. Huawei marka inverterler, "akıllı enerji merkezi" olarak bilinir.

İnvertörlerin yanı sıra, firma portföyünde akıllı PV optimizer, smart dongle, akıllı güç sensörü ve izleme portalı da bulunur. Huawei Solar, ürünleri ve yatırımlarıyla güneş enerjisi kullanımını teşvik edip güneş paneli sistemlerinin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketin inverterleri, 2019 InterSolar ödülüne layık görülmüştür.

Huawei Solar İletişim Bilgileri

Adres
Adres
Huawei Telekomünikasyon Dış Ticaret Ltd. Şti., Saray Mah., Ahmet Tevfik İleri Cad., Onur Ofis Park No: 10, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
Mail Adresi
Mail Adresi
tr_inverter_support@huawei.com
Telefon
Telefon
+90 (216) 633 8800
İnternet Sitesi
Web Sitesi
Huawei Solar

Müşteri Yorumları ve Şikayetleri

Şikayet kaydı yoktur.

*Şikayetvar sitesindeki şikayet adedi baz alınmıştır

Huawei Solar İnverter Ürünleri

Huawei Tek Fazlı FusionSolar Sun2000 Serisi İnverterler

  • Güç
  • Minimum: 3 kW
  • Maksimum: 10 kW
  • Fiyat: 1.000 dolar (3 kW) – 1.650 dolar (max. 10 kW)
  • Garanti: 3KTL ve 5KTL modellerinde 10 yıl, 4KTL modelinde 5 yıl

Huawei Üç Fazlı FusionSolar Sun2000 Serisi İnverterler

  • Güç
  • Minimum: 3 kW
  • Maksimum: 185 kW
  • Fiyat: 1.690 dolar (13 kW) – 3.220 dolar (40 kW) – 4.800 dolar (60 kW)
  • Garanti: Bazı modellerde 10 yıl, diğer modellerde 5 yıl + 25 yıl garanti uzatma opsiyonu

İnverter Üretici Şirketler

Diğer inverter seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için inverter sayfamızı ziyaret edin: Tüm İnverter Şirketleri
Huawei Solar
FIMER
Fronius
SMA
SolarEdge
KACO New Energy
Enphase
BENY
GoodWe
Schneider Electric
SolaX Power
Delta Electronics
Luminous