Ayedaş Elektrik

AYEDAŞ İletişim

Telefon:

0216 500 64 00

Mail:

osos_mth@enerjisa.com

Adres:

Bağlarbaşı, Refahevler Sokak Yanyolu No:2, 34844 Maltepe / İSTANBUL

Ayedaş Elektrik Hakkında

AYEDAŞ, Türkiye'nin önemli elektrik dağıtım şirketlerinden biridir. Şirket, Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay illerinde elektrik dağıtımı ve müşteri hizmetleri sağlamaktadır. Bölgedeki enerji ihtiyacını güvenilir ve kesintisiz bir şekilde karşılamayı amaçlayan AYEDAŞ, sürdürülebilir enerji çözümleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile bilinmektedir.

AYEDAŞ, 2009 yılında kurulmuş olup, Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay illerinde elektrik dağıtımı hizmetleri sunmaktadır. Şirket, bölgedeki elektrik altyapısının yönetimi ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır.

AYEDAŞ, Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay illerinde elektrik dağıtımı, bakımı ve onarımı gibi hizmetler sunmaktadır. Bölgenin çeşitli bölgelerindeki enerji altyapısını güçlendirerek yerel halkın enerji ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar.

Ayedaş Elektrik Faturası Sorgulama ve Ödeme

Aboneler Ayedaş Online İşlemler sayfasından TCKN ve cep telefonu numaraları ile giriş yapıp elektrik faturalarını sorgulayabilirler.

Ayedaş İndirimli Elektrik Tarifeleri

Ayedaş’ın pek çok müşteri için pek çok tarifesi vardır. Size en uygun paket ve avantajlı fiyatları Adeyaş Enerji Tarifeler sayfasından görebilirsiniz.

Ayedaş Elektrik Abonelik Başvurusu

​​​​Bağlantı başvurusu, dağıtım sistemine bağlantısı istenen kullanım yerinin maliki, kullanım yeri üzerinde tasarruf sahibi bulunan gerçek ve tüzel kişiler veya bunların yetkilendirdiği gerçek veya tüzel kişiler tarafından yapılabilir. Elektrik güç tahsisini isteyen başvuru sahibinin, şirketle olan işleri, sözleşmeleri ve diğer işlemleri bizzat takip ve sonuçlandırması esas alınır, ancak bunlar için vekil atanması halinde, istenen temsil yetkilerini kapsayan noter onaylı vekâletname ibraz edilmelidir.​

Ayedaş Elektrik Faturasını Kredi Kartı ile Ödeme

Ayedaş elektrik faturanızı ödemek için tüm devlet bankaları veya özel bankaları kullanabilirsiniz.

Ayedaş Elektrik Faturası Ödeme Kanalları

İnternet sitesinin kendi kanallarından ödenebilir

Faturanız ile PTT’ye giderek ödeme yolu da vardır.

Aynı zamanda e-devlet’in fatura ve borç sorgulama sayfasında da adınıza henüz ödenmemiş bir fatura varsa görmeniz ve ödemeniz mümkündür.

Kredi Kartı komisyonları Enerjisa ile aynıdır.

Ayedaş Elektrik Abone Sayısı

İstanbul Anadolu bölgesinde faaliyet gösteren Ayedaş’ın 3.092.666’nın üzerinde aktif abonesi bulunmaktadır.

Ayedaş Elektrik Güvence Bedeli

Ayedaş’ın güvence bedeli ve iadesi artık ortağı olan Enerjisa ile aynı tutardadır ve aynı iade şartları geçerlidir.

Ayedaş Elektrik Müşteri Şikayetleri

Ayedaş ile ilgili şikayetvar.com'da 647 yayımlanan şikayet ve 647 yanıtlanması bulunmaktadır. Ortalama cevap hızı 17 dk 45 sn’dir.

Ayedaş Elektrik Faturası Görseli

Ayedaş Enerjisa ile birleştiğinden faturası Enerjisa ile aynıdır ama eski aboneler bu resimle de hatırlayabilir.

Ayedaş Elektrik Faturası