Başkent Elektrik

Başkent EDAŞ İletişim

Telefon:

0312 186 00 00

Mail:

baskent.edas@hs03.kep.tr

Adres:

Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi No:1 Başkent Kule Çukurambar Çankaya / ANKARA

Başkent Elektrik Hakkında

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., Ankara ve çevre illerinde elektrik dağıtımı ve müşteri hizmetleri alanında faaliyet gösteren önde gelen bir şirkettir. Bölgedeki enerji ihtiyacını güvenilir, kesintisiz ve sürdürülebilir bir şekilde karşılamayı amaçlayan Başkent Elektrik, teknoloji ve yenilikçilik ile hizmet sunar.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., Türkiye'nin başkenti Ankara'da elektrik dağıtımı hizmetlerine uzun yıllardır devam etmektedir. Şirket, Ankara ve çevre illerinde elektrik dağıtımı konusunda önemli bir rol oynamaktadır.

Başkent Elektrik, Ankara ve çevre illerinde elektrik dağıtımı, bakımı, onarımı ve müşteri hizmetleri gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Bölgedeki enerji altyapısını yöneterek yerel halkın enerji ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar.

Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Faturanızı Başkent EDAŞ Online İşlemler bölümüne tıklayıp giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. Giriş yapmak için TC Kimlik numaranız, tesisat numaranız veya vergi kimlik numaralarınızdan herhangi birini bilmeniz

Başkent Elektrik İndirimli Elektrik Tarifeleri

Başkent EDAŞ’ın pek çok müşterisi pek çok farklı tarifeleri bulunmaktadır. Size uygun olan tarifeleri Başkent Elektrik Tarifeler sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Başkent Elektrik Abonelik Başvurusu

Başkent EDAŞ abonelik başvurusu yapmak için şirketin çağrı merkezini arayabilir veya e-devlet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Başkent Elektrik  Elektrik Borcunuzu Kredi Kartı ile Ödeme

Toroslar EDAŞ Enerjisa tarafından satın alındığı için Enerjisa’da olan ödeme yolları ve kanalları burada da geçerlidir.

Başkent Elektrik Abone Sayısı

Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkaleve Zonguldak illerinde faaliyet gösteren Başkent EDAŞ’ın 7 milyon’un üzerinde abonesi vardır

Başkent Elektrik Güvence Bedeli Tutarı

Aktif veya pasif durumdaki sözleşmeleriniz için güvence bedelinizi, Enerjisa’nın web sitesinden TCKN/VKN/Pasaport Numarası/Yabancı Kimlik Numarası bilgilerinizden herhangi biri ile sorgulayabilirsiniz. https://m.enerjisa.com.tr/tr/musteri-islemleri/sorgulama/guvence-bedeli-sorgulama

Aktif sözleşmeleriniz için abonelik yaptırırken yatırmış olduğunuz güvence bedelini abonelik iptaliniz sırasında geri alabilirsiniz.

Pasif sözleşmeleriniz için güvence bedeli alacağınız var ise, gerekli işlemlerinizi yaparak size en uygun iade yöntemini belirleyebilirsiniz.

Başkent Elektrik Müşteri Şikayetleri

Toroslar EDAŞ’ın Şikayetvar'daki son 1 yılda adına açılmış 881 şikayet vardır. Bunların 881’i cevaplanmıştır. Ortalama cevap süresi de 18 dk 05 sn’dir.

Başkent Elektrik Elektrik Faturası Görseli

Başkent Elektrik Fatura Görseli