Enerjisa Elektrik

Enerjisa İletişim

Telefon:

444 4 372

Mail:

musteriiliskileri@enerjisa.com

Adres:

Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak, Nida Kule Ataşehir Batı Sit. No:1/1, Ataşehir / İSTANBUL

Enerjisa Elektrik Faturası Sorgulama ve Ödeme

Faturanızı Enerjisa internet sitesi üzerinden Enerjisa Online Hizmetler Merkezi kısmından TCKN, telefon numarası ve şifrenizle giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.

Enerjisa İndirimli Elektrik Tarifeleri

Enerjisa’nın müşterilerinin farklı ihtiyaçları için pek çok tarifesi vardır. Bu tarifeler şu şekildedir;

Buna göre sizin için en uygun tarifeyi seçebilirsiniz.

Enerjisa tarifelerini incelemek için sitesini ziyaret edin: Enerjisa Kademeli Tarife Seçenekleri

Enerjisa Elektrik Hakkında

Enerjisa, Türkiye'nin önde gelen enerji şirketlerinden biridir, 2007 yılında kurulmuştur. Şirket, elektrik üretimi, dağıtımı ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin enerji sektöründeki önemli oyuncularından biri olan Enerjisa, yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir enerji çözümleri ile dikkat çekmektedir.

Enerjisa, Sabancı Holding ve E.ON'un ortak girişimi olarak 2007 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin enerji ihtiyacını karşılamak için çeşitli projeler geliştirmiş ve enerji sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Enerjisa, Türkiye genelinde elektrik üretimi, dağıtımı ve satışı yapmaktadır. Türkiye'nin farklı bölgelerindeki enerji altyapısını yöneterek güvenilir ve sürekli enerji teminini sağlar. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde etkin bir şekilde hizmet vermektedir.

Enerjisa Elektrik Abonelik Başvurusu

Enerjisa’da abonelik başlatmak için  Enerjisa internet sitesi üzerinden Enerjisa Online Hizmetler Merkezi kısmından Abonelik Yaptırma ile veya çağrı merkezini arayarak başlatabilirsiniz.

Enerjisa Fatura Örneği