Toroslar Elektrik

Toroslar EDAŞ İletişim

Telefon:

0322 455 60 00

Mail:

OSOS_MTH@enerjisa.com

Adres:

Cemal Paşa Mahallesi Cevat Yurdakul Caddesi No:2 Seyhan / ADANA

Toroslar Elektrik Hakkında

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş., Türkiye'nin enerji sektöründe önemli bir yere sahip olan elektrik dağıtım şirketlerinden biridir. Şirket, Mersin ve Adana illerinde elektrik dağıtımı ve müşteri hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Bölgedeki enerji ihtiyacını güvenilir ve kesintisiz bir şekilde karşılamayı amaçlayan Toroslar Elektrik, teknoloji ve yenilikçilik ile sürdürülebilir enerji çözümleri sunar.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş., Türkiye'nin elektrik dağıtım sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren köklü bir şirkettir. Mersin ve Adana illerindeki elektrik dağıtım hizmetlerini etkin bir şekilde yönetmektedir.

Toroslar Elektrik, Mersin ve Adana illerinde elektrik dağıtımı, bakımı, onarımı ve müşteri hizmetleri gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Bölgedeki enerji altyapısını yöneterek yerel halkın elektrik ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar.

Toroslar Elektrik Faturası Sorgulama ve Ödeme

Faturanızı Toroslar EDAŞ Online İşlemler bölümüne tıklayıp giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. Giriş yapmak için TC Kimlik numaranız, tesisat numaranız veya vergi kimlik numaralarınızdan herhangi birini bilmeniz yeterlidir.

Toroslar Elektrik İndirimli Elektrik Tarifeleri

Toroslar Elektrik’in pek çok müşterisi pek çok farklı tarifeleri bulunmaktadır. Size uygun tarifeleri Toroslar Elektrik Tarifeler sayfasından öğrenebilirsiniz.

Toroslar Elektrik Abonelik Başvurusu

Toroslar EDAŞ abonelik başvurusu yapmak için şirketin çağrı merkezini arayabilir veya e-devlet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Toroslar Elektrik Faturası Borcunuzu Kredi Kartı ile Ödeme

Toroslar EDAŞ Enerjisa tarafından satın alındığı için Enerjisa’da olan ödeme yolları ve kanalları burada da geçerlidir.

Toroslar Elektrik Abone Sayısı

Toroslar EDAŞ’ın hizmet illeri Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis ve Hatay’dır. 8.5 milyonun üzerinde bir nüfusun elektrik dağıtımına erişimini sağlamaktadır.

Toroslar Elektrik Güvence Bedeli Tutarı

Aktif veya pasif durumdaki sözleşmeleriniz için güvence bedelinizi, Enerjisa Güvence Bedeli Sorgulama üzerinden öğrenebilirsiniz.

Aktif sözleşmeleriniz için abonelik yaptırırken yatırmış olduğunuz güvence bedelini abonelik iptali sırasında geri alabilirsiniz.

Pasif sözleşmeleriniz için güvence bedeli alacağınız var ise, gerekli işlemlerinizi yaparak size en uygun iade yöntemini belirleyebilirsiniz.

Toroslar Elektrik Müşteri Şikayetleri

Toroslar EDAŞ’ın Şikayetvar’daki son 1 yılda adına açılmış 1.576 şikayet vardır. Bunların 1.575’i cevaplanmıştır. Ortalama cevap süresi de 20 dk 55 sn’dir.

Toroslar EDAŞ Elektrik Faturası Görseli

Toroslar EDAŞ Elektrik Faturası Görseli